cooksonweb

Catherine Cookson Miniseries

Catherine Cookson (1906-1998) begon pas te schrijven op haar vierenveertigste, maar groeide uit tot een van de meest gelezen en succesvolste schrijvers van romantische boeken ter wereld, met een oeuvre van meer dan honderd titels. Ze overleed enkele dagen voor haar tweeënnegentigste verjaardag. Bij ONS zenden we vanaf 16 december maar liefst 5 miniseries aansluitend aan elkaar uit.

Catherine Cookson The Round Tower – vanaf 16 december

Catherine Cookson’s Colour Blind – vanaf 6 januari

Catherine Cookson’s Tilly Trotter – vanaf 27 januari

Catherine Cookson’s The Secret – vanaf 24 februari

Catherine Cookson’s A Dinner of Herbs – vanaf 17 maart.

 

Delen
WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn

Kanaal 257 - Televisie Maximaal pakket

Kanaal 89 – Pluspakket

Kanaal 50 - Basispakket

Optioneel verkrijgbaar in Mix 5, Mix 10 en Pluspakket

Kanaal 89 - Pluspakket

Bekijk alle kanalen waar u ONS kunt zien.

Royal Wedding (film)

Broer en zus hebben een variétéact en mogen nu naar Engeland om op te treden ten tijde van het huwelijk tussen Koningin Elizabeth en Philip. Op de boot treden ze ook op. In Engeland vindt hij de vrouw van zijn dromen en weet zij eindelijk te kiezen tussen alle mannen waar ze mee omgaat.

Regie: Stanley Donen
Cast: Fred Astaire, Jane Powell en Peter Lawford
Land: Verenigde Staten
Genre: Muziek, Komedie

 

Zaterdag 19 juli om 14:30 uur, herhaling op zondag om 12:00 uur.

Till the Clouds Roll By (film)

De muzikale biografie over Broadway-componist Jerome Kern begint met de première van zijn musical-hit ‘Showboat’ om vervolgens in flashback zijn levensloop uit de doeken te doen.

Regie: Richard Whorf en Vincente Minnelli
Cast: Judy Garland, June Allyson en Van Heflin
Land: Verenigde Staten

 

Zaterdag 12 juli om 14:30 uur, herhaling op zondag om 12:00 uur.

Escape from Sobibor (film)

Escape from Sobibor beschrijft het uitzonderlijke verhaal van de ontsnapping van bijna 300 joden uit één van de meest beruchte vernietigingskampen van het Derde Rijk. Sobibor werd door de Nazi’s gebouwd in
Oost-Polen. In minder dan achttien maanden, zijn er in Sobibor ruim 250.000 joodse mannen, vrouwen en kinderen systematisch vergast. Op 14 oktober 1943 kwamen de gevangenen in opstand en ontvouwde zich een levensgevaarlijke en heldhaftig ontsnappingsplan, dat aan alle gevangenen de mogelijkheid bood te ontsnappen en te overleven. In een poging om de massale opstand en ontsnapping voor de rest van de wereld verborgen te houden, werd het kamp met de grond gelijk gemaakt en alle dossiers omtrent Sobibor vernietigd. Meer dan veertig jaar lang zijn de gebeurtenissen in kamp Sobibor voor de wereld onbekend gebleven.

Regie: Jack Gold
Cast: Alan Arkin, Joanna Pacula en Rutger Hauer
Land: Verenigd Koninkrijk / Joegoslavië
Genre: Drama/Oorlog

 

Zaterdag 19 juli om 21:00 uur.

Gold (film)

Gold (1974) – Rod Slater is de nieuw aangestelde directeur van de Sonderditch Gold Mine en hij doet alle mogelijke moeite om het bedrijf weer op poten te krijgen. Helaas ontdekt hij een complot waarbij de concurrenten de goudmijn willen laten overstromen zodat ze zelf de goudmarkt in handen krijgen.

Regie: Peter R. Hunt
Cast: Roger Moore, Susannah York en John Gielgud
Land: Verenigd Koninkrijk
Genre: Avontuur, Actie

Woensdag 9 juli om 21:00 uur.

Word vriend van ons en steun de zender

Draagt u ONS een warm hart toe en wilt u onze zender graag blijven kijken in de toekomst?