In de Schaduw van de Overwinning

In de Schaduw van de Overwinning

Peter van Dijk is kunstenaar. Charmant, roekeloos en vol dadendrang. David Blumberg is een joodse intellectueel. Met een afkeer van geweld en niet gewend te denken in begrippen als ‘goed’ en ‘kwaad’. Van Dijk wordt tijdens de Tweede Wereldoorlog leider van een verzetsgroep die een overval pleegt op een bevolkingsregister. Blumberg verzint een Duitse generaal en een lijst. De joden die op zijn lijst staan genieten de protectie van de generaal en mogen zogenaamd veilig naar Zwitserland emigreren. Waar Van Dijk kiest voor actie en geweld, daar kiest Blumberg voor list en bedrog. Als de paden van Van Dijk en Blumberg zich kruisen, komt het tot een spannende finale. Van Dijk en Blumberg bereiken beide hun doel. Maar tot welke prijs? Welke offers waren de juiste? Wie was de held en wie was de lafaard?
Met onder andere: Jeroen Krabbé, Ton Lutz, Rijk de Gooyer en Linda van Dyck.

Vanaf 12 mei, iedere maandag om 22:00 uur. Herhaling op zaterdag om 17:30 uur.

Delen
WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn

Kanaal 257 - Televisie Maximaal pakket

Kanaal 89 – Pluspakket

Kanaal 50 - Basispakket

Optioneel verkrijgbaar in Mix 5, Mix 10 en Pluspakket

Kanaal 89 - Pluspakket

Bekijk alle kanalen waar u ONS kunt zien.

Fawlty Towers

De heerlijke comedy Fawlty Towers speelt zich af in een hotel in het Engelse badplaatsje Torquay. Het hotel wordt gerund door de chagrijnige Basil Fawlty (John Cleese) en zijn vrouw Sybil (Prunella Scales), met als personeel serveerster Polly, kok Terry en de Spaanse ober Manuel. Ook zijn er enkele gasten die permanent in het hotel verblijven: de oude dames Miss Tibbs en Miss Gatsby en de enigszins dementerende Majoor Gowen.

Vanaf 13 oktober iedere maandag om 17:00 uur, herhaling op donderdag om 22:30 uur.

The Flying Doctors (mini serie)

Dit is de zesdelige miniserie waarmee het allemaal is begonnen.

The Flying Doctors speelt zich af tegen de prachtige natuur van de Australische outback en is een meeslepend menselijk drama en een klassiek liefdesverhaal dat de gespannen dynamiek tussen de waarden van de grote stad en de uitdagende realiteit van het afgelegen plattelandsleven schetst.

Andrew McFarlane speelt de jonge dokter Tom Callaghan uit Sydney, een brutale ‘stadsman’ die zich moet aanpassen aan zware professionele verantwoordelijkheden terwijl hij worstelt om geaccepteerd te worden door de hechte plattelandsgemeenschap van Cooper’s Crossing. Lorna Patterson bezoekt de New Yorkse Liz Drever, een invloedrijke reclameman die op ramkoers ligt tussen gevaar en romantiek.

Alleen 15 september tot en met 23 september. Elke werkdag om 19:00 uur en herhaling de dag erna om 13:00 uur.

The Flying Doctors

De jonge, ambitieuze dokter Tom Callaghan vertrekt naar het kleine, stoffige plaatsje Coopers Crossing op het platteland van Australië om het team van de Royal Flying Doctor Service (RFDS) te versterken. De dorpelingen zijn echter helemaal niet blij met de komst van de nieuwe dokter. Ze vinden hem te jong, te onervaren, te openhartig en veel te stads. Reclamefotografe Liz Drever, die samen met haar moeder Beth uit de VS terugkeert naar haar geboortedorp, vindt Coopers Crossing een verschrikkelijk oord. Wanneer de mondaine Liz en de gedreven Tom elkaar ontmoeten, voelen zij zich sterk tot elkaar aangetrokken. Maar of zij een toekomst samen hebben, hangt sterk af van de RFDS en Toms collega’s: dokter Sinclair, verpleegster Kate Wellings en piloot Andy McGregor.

Vanaf 23 september iedere werkdag om 19:00 uur, herhaling de volgende werkdag om 13:00 uur.

Stephen Fry in America

Stephen Fry is een alleskunner: komiek, schrijver, acteur, presentator. En ook een verdienstelijk documentairemaker. In de 6-delige reeks Stephen Fry in America gaat de populaire Brit op geheel eigen wijze op zoek naar het echte Amerika. Hij reist het hele continent af in een zwarte taxi. Onderweg ontmoet hij een bonte verzameling opmerkelijke figuren, van lokale helden tot landelijke iconen. Zo gaat hij thee drinken bij Steven Spielberg in Ohio en maakt hij een praatje met George Bush op diens ranch in Texas. Hij gaat op bezoek bij de beroemdste inwoner van Maine, Stephen King, en bij Bill Gates in Washington. Aretha Franklin wijdt hem in, in de muziek van Memphis. En met wie kun je nu beter over Californië praten dan met de gouverneur van de staat, Arnold Schwarzenegger? Fry doet verslag van zijn avonturen met prachtige beelden en een unieke mix van humor, intelligentie en warmte.

Vanaf 1 september elke maandag om 20:00 uur, herhaling op donderdag om 17:00 uur en op zaterdag om 20:00 uur.

Word vriend van ons en steun de zender

Draagt u ONS een warm hart toe en wilt u onze zender graag blijven kijken in de toekomst?