waterfrontweb

On the Waterfront (Film)

De Waterfront Crime Commission staat op het punt publieke hoorzittingen te houden over vakbondsmisdaden en infiltratie ervan door de onderwereld. Terwijl de havenarbeiders tegen elkaar worden opgestookt, wordt Terry Malloy (Marlon Brando) ongewild betrokken bij de moord op een medehavenarbeider. De moord gebeurt in opdracht van maffiabaas Johnny Friendly (Lee J. Cobb) die tevens de vakbondsleider is en, geholpen door onder andere Terry’s broer Charley (Rod Steiger), alle illegale criminele activiteiten in de haven overziet. Als Terry de zus van de vermoorde man ontmoet en leert kennen, begint de moord steeds zwaarder op zijn geweten te wegen. Hij wordt onder druk gezet door zowel de priester Barry (Karl Malden), die het tot zijn persoonlijke kruistocht gemaakt heeft om de haven misdaadvrij te maken, als door de criminele vakbond die zijn belangen wil beschermen tegen elke prijs.

Regie: Elia Kazan

Cast: Marlon Brando, Eva Marie Saint en Lee J. Cobb

Land: Verenigde Staten

Genre: Misdaad/ Drama

Jaar: 1954.

 

Delen
WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn

Kanaal 257 - Televisie Maximaal pakket

Kanaal 89 – Pluspakket

Kanaal 50 - Basispakket

Optioneel verkrijgbaar in Mix 5, Mix 10 en Pluspakket

Kanaal 89 - Pluspakket

Bekijk alle kanalen waar u ONS kunt zien.

Beat the Devil (film)

De heren Peterson, O’Hara, Ross en Ravello willen per schip naar Centraal Afrika voor zaken. Gedurende een oponthoud in een Italiaanse havenplaats krijgen ze gezelschap van Billy en Maria Dannreuther en Gwendolen en Harry Chelm, die eveneens zakelijke plannen hebben. Spoedig blijkt, dat hun plannen veel met elkaar te maken hebben.

 

Regie: John Huston
Cast: Humphrey Bogart, Jennifer Jones en Gina Lollobrigida
Land: Verenigd Koninkrijk/ Italië /Verenigde Staten
Genre: Komedie / Avontuur

 

Zaterdag 31 mei om 14:30 uur, herhaling op zondag om 12:00 uur.

His Girl Friday (film)

Walter Burns is hoofdredacteur van de Chicago Morning Post en zit met de handen in het haar. Hij heeft niemand om de terechtstelling van de moordenaar Earl Williams te verslaan. En dan staat plots zijn ex- vrouw en journaliste Hildy Johnson voor hem met het nieuws dat ze ontslag neemt en gaat trouwen met de verzekeringsmakelaar Bruce Baldwin. Burns probeert haar ertoe te overhalen toch nog één interview af te nemen van de terdoodveroordeelde.

 

Regie: Howard Hawks
Cast: Cary Grant, Rosalind Russell en Ralph Bellamy
Land: Verenigde Staten
Genre: Komedie / Romantiek

 

Zaterdag 17 mei om 14:30 uur, herhaling op zondag om 12:00 uur.

Great Expectations (film)

Deze verfilming van de Charles Dickens roman vertelt het verhaal van de arme weesjongen Pip die een
ontsnapte gevangene helpt. Hij groeit op in het gezelschap van de bittere vrouw Miss Havisham en haar
beschermelinge Estella. Jaren later wordt hij door een onbekend persoon financieel geholpen om een echte
gentleman te worden.

 

Regie: David Lean
Cast: John Mills, Valerie Hobson en Alec Guinness
Land: Verenigd Koninkrijk
Genre: Drama / Romantiek

 

Zaterdag 10 mei om 14:00 uur, herhaling op zondag om 12:00 uur.

A Star is Born (film)

Esther Blodgett is een plattelandsmeisje dat droomt van de glamourwereld van de film. Ze is naar Hollywood getrokken en werkt daar als serveerster. Als ze op een Hollywood-party moet bedienen wordt ze opgemerkt door de bekende acteur Norman Maine. Hij zorgt ervoor dat ze auditie mag doen en ze krijgt een kans in de filmwereld. Ze trouwen en terwijl haar carriere in een stroomversnelling raakt gaat die van de alcoholistische Norman snel achteruit. Hij kan dit maar moeilijk accepteren en zijn drankprobleem wordt steeds groter.

 

Regie: William A. Wellman
Cast: Janet Gaynor, Fredric March en Adolphe Menjou
Land: Verenigde Staten
Genre: Drama

 

Zaterdag 3 mei om 14:00 uur, herhaling op zondag om 12:00 uur.

Word vriend van ons en steun de zender

Draagt u ONS een warm hart toe en wilt u onze zender graag blijven kijken in de toekomst?