WARNING This image may only be used for publicity purposes in connection with the broadcast of the programme as licensed by BBC Worldwide Ltd & must carry the shown copyright legend. It may not be used for any commercial purpose without a licence from the BBC.    
© BBC

‘Allo ‘Allo!

De tijdloze comedy ‘Allo ‘Allo! draait om café-eigenaar René Artois van wie het leven op zijn kop gezet wordt door het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog. Zo goed en zo kwaad als het gaat probeert hij echter zijn oude leven voort te zetten. Maar René Artois is een gewild man in deze tijd van oorlog: vrouwen willen zijn lichaam en het Franse verzet wil zijn brein. En de Duitse bezetter? Die heeft het voorzien op zijn worst. Maar René is slechts voor één persoon bang: zijn vrouw Edith.

Iedere maandag om 16:45 uur, herhaling op donderdag om 22:00 uur.

Delen
WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn

Kanaal 257 - Televisie Maximaal pakket

Kanaal 89 – Pluspakket

Kanaal 50 - Basispakket

Optioneel verkrijgbaar in Mix 5, Mix 10 en Pluspakket

Kanaal 89 - Pluspakket

Bekijk alle kanalen waar u ONS kunt zien.

The Travelling Auctioneers

Het programma voor iedereen die overtuigd is dat zijn huis vol staat met schatten! Deze unieke variant op tussen Kunst en Kitsch komt in het Verenigd Koninkrijk bij de mensen thuis. Veilingmeester Christina Trevanion en ambachtsman Will Kirk nemen hun reizende veilinghuis mee op pad om families te helpen hun onbekende schatten te verzilveren via spannende veilingen. In elke aflevering bezoeken de reizende veilingmeesters een huis waar ze hun vaardigheden, expertise en enthousiasme gebruiken om items te onderzoeken, te restaureren en klaar te maken voor verkoop. Christina jaagt op de herkomst van verzamelobjecten, terwijl Will nieuw leven blaast in objecten die bestemd zijn voor de vuilstort. Beiden proberen de items zo aantrekkelijk mogelijk te maken om de families te helpen hun financiële doelen te bereiken. Op de veilingdag worden de schatten, met de nieuwste technologie tot hun beschikking, verkocht aan zowel lokale kopers als bieders over de hele wereld.

 

Vanaf 27 mei, iedere dinsdag om 21:30 uur. Herhaling op zaterdag om 17:30 uur en zondag om 23:00 uur.

Taggart

Taggart behoort tot de langstlopende series uit de Britse televisiegeschiedenis en was sinds de pilotaflevering in 1983 wereldwijd een groot succes. De serie heeft een absolute troef in hoofdpersoon Jim Taggart, gespeeld door Mark McManus. Deze zwijgzame Schot, hoofdinspecteur bij de politie van Glasgow, is het type antiheld met wie velen zich kunnen identificeren. In zijn werk wordt hij terzijde gestaan door zijn collega’s Jackie Reid en Mike Jardine. Laatstgenoemde nam in 1995 de leiding over nadat acteur McManus was overleden. In de jaren die volgden kreeg het team nog versterking van de onconventionele inspecteur Robbie Ross en de bedachtzame agent Stuart Fraser. In 2002 werd Jardine als hoofdinspecteur opgevolgd door de stoere Matt Burke. In de vele jaren dat Taggart werd gemaakt, bleef de succesformule recht overeind: spanning, actie, ijzersterke plots en boeiende, geloofwaardige personages.

 

Vanaf 23 mei, iedere vrijdag om 21:00 uur. Herhaling op zondag om 17:30 uur.

Evert Thielen, De Meester van het Veelluik

De serie ‘Evert Thielen, de Meester van het Veelluik’ is gebaseerd op het vele weerzien dat Job Cieraad in de loop der jaren heeft gehad met één van de markantste kunstenaars die Nederland rijk is. Sinds hun eerste ontmoeting is Evert Thielen nationaal en internationaal
bekend geworden met zijn veelluiken, waarin figuratieve kunst gecombineerd wordt met symboliek en magie. Als kind raakte Evert in de ban van de veelluiken van de gebroeders Van Eyck. Een opleiding aan de kunstacademie leek vanzelfsprekend, maar hij kon zijn draai niet vinden tussen de experimentele stromingen en gebrek aan belangstelling voor figuratieve kunst. Hij verliet de academie en ging zelf op zoek naar de geheimen van het middeleeuwse schildersambacht. Een zoektocht die meer dan tien jaar duurde. Toewijding, vakmanschap, discipline en liefde voor puurheid zijn aspecten die als een rode draad door deze serie lopen. We zien het allemaal in zijn manier van werken terug op de houten panelen. In zijn monumentale huis en atelier in Brugge volgen wij de schilder op de voet. Zo zijn er beelden te zien van het maken van zijn eigen verf volgens geheel middeleeuwse receptuur. De publieke belangstelling voor zijn veelluiken is heel groot. Deze serie is een lust voor het oog met heel veel nooit eerder getoond materiaal van een bijzonder getalenteerd vakman.

De Mooiste Plek van Nederland

Ontdek onze twaalf prachtige provincies in de serie De Mooiste Plek van Nederland. De rivieren, het boerenland, de duinen, het veengebied of de zee. Nederland is uniek, want nergens vind je zoveel verschillende landschappen en gebieden op zo’n klein oppervlakte bij elkaar. De makers van de serie De Mooiste Plek van Nederland hebben getracht om deze diversiteit van Nederland in beeld te brengen, met de hulp van bekende en minder bekende mensen. Want de beste manier om een plek te leren kennen is tenslotte door je te laten gidsen door iemand die als een blok voor die ene plek is gevallen. Omdat het landschap nog woest en leeg is, omdat de wolkenlucht zo typisch Hollands is of omdat water en riet het landschap beheersen. Bekijk Nederland met andere ogen. Laat u inspireren, ga eropuit en ontdek hoe mooi onze twaalf provincies zijn.

 

 

Word vriend van ons en steun de zender

Draagt u ONS een warm hart toe en wilt u onze zender graag blijven kijken in de toekomst?